O FIRMIE

Firma PharmaSporticals powstała z myślą o potrzebach ludzi dążących do zachowania zdrowia oraz pragnących cieszyć się aktywnością fizyczną przez długie lata. Chcielibyśmy pomagać Państwu osiągać cele związane z utrzymaniem wysokiego poziomu funkcjonowania organizmu oraz szybkiego powrotu do tego poziomu w przypadku stłuczenia, bólu oraz dolegliwości powstałych w wyniku podejmowania zwykłych i ponadprzeciętnych działań związanych z wydatkowaniem energii.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były dostępne na wyciągnięcie ręki i abyście mogli Państwo korzystać z nich zawsze wtedy kiedy potrzebujecie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem naszych produktów prosimy zapytać o jego nazwę w najbliższej aptece, sklepie kosmetycznym lub zielarsko-medycznym. Klientów hurtowych zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

 

logo-green-150x150Produkty wspomagające utrzymanie wysokiego poziomu aktywności fizycznej oraz przyspieszające powrót do zdrowia

Naszą wiedzę opieramy na udokumentowanych odkryciach medycyny oraz własnych wieloletnich doświadczeniach we wspomaganiu sił witalnych organizmu oraz pomocy przy różnego rodzaju dolegliwościach. Aplikacje przezskórne są doskonałą alternatywą dla drogich zabiegów oraz kosztownych leków, nie obciążając dodatkowo przewodu pokarmowego. Zewnętrzne formy leczenia są jednymi z najstarszych form oddziaływania na nasz organizm przynoszący wymierne korzyści zdrowotne. To prosty i jednocześnie doskonały sposób wywierania wpływu na nasze ciało, układ immunologiczny, układ hormonalny i system nerwowy, działając profilaktycznie lub ograniczając rozwój już istniejących zmian chorobowych.

Produkty firmy PharmaSporticals oferowane są w czterech liniach związanych tematycznie z funkcjami jakie pełnią dla organizmu. Linia Active to produkty profilaktyczne i przygotowujące skórę, mięśnie, stawy do lepszego funkcjonowania, linia Help – oferuje pomoc przy wszelkiego rodzaju odstępstwach od normy takich jak zmniejszenie ruchomości, ból, skurcze itp. W linii Regeneracja znajdą Państwo produkty stosowane po wysiłku i zmęczeniu a więc preparaty kojące, rozluźniające, regenerujące – słowem pozwalające szybciej wrócić do stanu maksymalnej wydolności naszego organizmu. Ostatnia linia – Beauty – dotyczy kosmetyków pomagających utrzymać młodą, zdrową i piękną skórę na całej jej powierzchni.

Z zamiłowania do sportu i farmacji

Z połączenia dwóch pasji – podejmowanej aktywności fizycznej oraz zainteresowania ziołami, ziołolecznictwem i szeroko pojętą farmacją powstało coś, czym chciałbym, a następnie chcielibyśmy jako firma, podzielić się z innymi ludźmi. Osobami potrzebującymi dodatkowego wsparcia i na co dzień i od święta. Chcielibyśmy pomagać w trudach dnia codziennego i niecodziennnych zmaganiach z własnymi słabościami. Tak, my też je mamy. I dlatego jesteśmy świadomi uciekającego czasu oraz zmian jakie towarzyszą nam kiedy atakujemy nasze cele. A naszym wspólnym celem będzie zdrowie i dobra kondycja.
Czego z całego serca Państwu życzę
Artur Knul
Współzałożyciel firmy PharmaSporticals Polska
Chronimy zdrowie, wspieramy aktywność
Testowane również na własnej skórze